پکیج کتاب های متافیزیک آلفا

پکیج آلفا (مجموعه کتاب های متافیزیک)

پکیج آلفا یک پکیج شگفت انگیز از کتاب های متافیزیک و علوم غریبه کم یاب می باشد با تهیه آن می توانید به صورت یک جا تمام آن ها را دانلود و دریافت کنید. این کتاب ها با کیفیت بالا هستند و قابلیت چاپ دارند.

به دنیای اصلی خود یعنی دنیای روحانیت سفر کنید
دنیای متافیزیک خود را کشف کنید
کامل ترین دعاها برای حل مشکلات
کاملا تضمینی و تست شده

حقیقت این است که دنیای فیزیک و علم محدود نیست و در حال حاضر انسان ها نمیتوانند برای تمام پدیده ها دلیل بیاورند اما میتوانند آن ها را انجام دهند ! مانند تله پاتی که ارتباط انسان ها از طریق فکر کردن است. انسان ها غرق دنیای محدود شده اند و دنیای متافیزیک و روحانیت را فراموش کردند، این دنیا در اصل دنیای حقیقی انسان ها می باشد که با آن میتوانید تمام مشکل های دنیوی، فیزیکی و ذهنی خود را برطرف کنید. برای همین شما واقعا به منابع معتبر جهت یادگیری این فنون نیاز دارید. که خوشبخاتنه ما برای شما این ها را فراهم کردیم.

ویدیو از محتویات پکیج

برای اطمینان کامل از کم یاب بودن کتاب ها و دیدن نام کتاب ها به صورت سریع، تعداد صفحات و صحت آن ها، ویدیو زیر را ببینید که حجم آن کمتر از یک مگابایت می باشد! در این ویدیو به صورت خلاصه محتویات پکیج را نشان داده ایم.

این پکیج فقط برای افراد خاصی می باشند که به علوم غریبه علاقه دارند

قیمت: 350 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

مدت زمان تخفیف:

ساعت
دقیقه
ثانیه

قیمت: فقط 99 هزار تومان

برای خرید و دانلود پکیج آلفا کافیست بر روی دکمه سبز رنگ بالا کلیک کنید.

تضمین کیفیت کتاب: در صورتی که پس از خرید توانستید نسخه ای کامل تر از نسخه ای که می خرید پیدا کنید، به ما اطلاع دهید تا 10 برابر مبلغ خود را پس بگیرید!

+ 0 هزار
بازدید این صفحه
0 نفر
محصول را خریدند
0 درصد
رضایت از خرید
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها