کتاب رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان

در این مطلب توضیح می دهیم که کتاب رستاخیز مردگان چیست، چگونه شد که نام این کتاب انقدر در سراسر جهان مشهور شد و در شبکه های اجتماعی صحبت های زیادی درباره آن شد. آیا کتاب رستاخیز مردگان حقیقت دارد و آیا چنین کتابی نوشته شده؟ اگر نوشته شده آیا می توان نسخه ها یا بخش هایی از آن را پیدا کرد؟ در این مطلب به این سوالات هم پاسخ خواهیم داد.

کتاب رستاخیز مردگان چیست؟

کتاب رستاخیز مردگان یا Necronomicon (نکرونومیکون) و کتاب دیوانه کننده القاب دیگر این کتاب مرموز می باشد و نام دیگر این کتاب اما الضعیف می باشد که توسط عبدل الحضرت در سال ۷۰۰ نوشته شده که او متولد شام بود.

تاریخچه کتاب رستاخيز مردگان

عبدالحضرت یکی از شعرای دیوانه لقب داشت که سطح علم و آگاهی او و حتی عقاید و حرف زدنش با سایر مردم زمان خود  بسیار تفاوت داشت، تا اینکه به همین دلیل مردم او را از شهر خود بیرون کردند و اجازه ورود را به این شخص ندادند.

سفر کردن عبدالحضرت

بعد از اینکه او را از شهر بیراهه کردند به مهاجرت پرداخت در بیابان با موجودات عجیبی آشنا می شود که آنها به عبدالحضرت راه و رسم خود را می گویند و این داستان ماه ها طول می کشد تا اینکه تصمیم به نوشتن یک کتاب می کند و بعضی ها می گویند عبدالحضرت وقتی از شهر اخراج می شود به دلیل تنها بودن تمام وقت خود را صرف متافیزیک می کرد و همین باعث شد وارد جهان های موازی دیگر شود. (توجه داشته باشید که سایت ونوس بوک این حرف ها را تایید نمی کند و داریم نظرات مختلف را در این باره از منابع مختلف در یک قسمت به شما عزیزان نشان میدهیم، درستی این اطلاعات را هیچکس نمی تواند تایید یا رد کند).

دانلود کتاب رستاخیز مردگان

نوشته شدن کتاب رستاخیز مردگان

عبدالحضرت پس از فهمیدن علوم غریبه و ملاقات با موجوداتی عجیب تصمیم می گیرد کتابی بنویسد که این کتاب به زبان عربی نوشته می شود و بعد از آن این کتاب را به شهر خود می برد و به مردم معرفی می کنند، به دلیل اینکه او را اخراج کرده بودند نه اجازه ورود به این شخص باید داده می شد و نه باید کتاب آن را دریافت می کردند اما قسمت عجیب ماجرا همینجاست که اجازه ورود به این شخص داده می شود و کتاب او هم منتشر می شود.

گفته شده که عبدالحضرت شب کتاب را منتشر کرده و شب وارد آن شهر شده و صبح مردم با اتفاقی خیلی ترسناک روبه رو می شوند! عبدالحضرت در وسط شهر به طور عجیب و وحشتناکی کشته شده بود که گفته می شود این کشته شدن امکان ندارد کار یک انسان یا موجودی درنده باشد.

محتویات کتاب رستاخیز مردگان

قسمت های مختلفی از این کتاب رمزگذاری شده ات و می شود گفت تا به الان کسی ادعا نکرده که توانسته مفهوم این رمزگذاری ها را بفهمد اما درکل این کتاب را میتوانیم به دو بخش محتوایی و علمی تقسیم کنیم.

بخش محتوایی کتاب

گفته می شود در بخش محتوایی این کتاب راز هایی درباره جهان هستی، متافیزیک و علوم غریبه گفته شده که باعث می شود فردی که این کتاب را میخواند دنیا را از دید دیگر ببیند که این دید می تواند باعث افسردگی یا دیوانه شدن فرد شود به طوری که حتی این فرد اقدام به خودکشی کند، البته می گویند این بستگی به قدرت و افکار فرد دارد که چقدر تحت تاثیر این موارد قرار بگیرد.

بخش عملی کتاب

گفته می شود در بخش عملی کتاب مواردی وجود دارد که شما فقط با ابزاری ساده مانند قلم و کاغذ می توانید اقدام به کار های ماورای طبیعی کنید که صد در صد اینکار ها خطرناک و برگشت ناپذیر هستند.

کتاب رستاخیز مردگان

ترجمه شدن کتاب رستاخیز مردگان

شاید برایتان سوال باشد این کتاب رستاخیز مردگان اصلا چگونه ترجمه شد؟ مگر این کتاب عربی نبود و در سال 700 نوشته نشده بود؟

بله درست است، این کتاب عربی بود و در همین سال نوشته شده بود اما طبق گفته ها کسی بعد از آن ماجرا جرعت استفاده و حتی سوزاندن آن کتاب را نداشت به طوری که آن کتاب باقی ماند و در موزه نگه داری شد تا اینکه در سال 900 میلادی توسط فردی جادوگر و شعبده باز به نام تئودوروس پیلاتوس ترجمه شد و به اسم نکرونامیکون حتی به چاپ رسید!

دومین ترجمه کتاب در سال 1250 میلادی به نام فردی یونانی به اسم ورمینوس نوشته شد که درواقع آن را به زبان لاتین ترجمه کرد و تا اینکه این کتاب توسط 5 شخص دیگر به 6 زبان دیگر ترجمه شد و سپس نسخه انگلیسی آن در بعضی سایت ها قرار گرفت

نظر مخالفان این موضوع: بعضی از افراد هم مدعی هستند که سال 900 میلادی وقتی که تئودوروس پیلاتوس این کتاب را خواند فهمید محتوای این کتاب بسیار خطرناک است و اقدام به آتش زدن این کتاب کرد و نسخه ای که از این کتاب وجود دارد درواقع یک رمان ترسناک از آقای اچ پی لاوکرفت می باشد اما باز هم برخی افراد مدعی هستند خود شخص اچ پی لاوکرفت این کتاب را بر اساس کتاب اصلی رستاخیز مردگان نوشته که توسط الهامات ذهنی این شخص بوده.

نظر منابع دیگر:

پیدا شدن کتابی که نسوخته !

اما ترجمه ای که این فرد ادعا می کرد که سوزانده و از بین برده در سال ۱۵۸۰ در پراگ توسط فردی که همه او را جادوگر می شناختند پیدا شد که نام آن فرد دکتر جان دی بود و بنا به شایعات این دکتر و دسیارانش سعی در زنده کردن مردگان داشتند و اینکه در کل بعد از گذشت چندین سال کتاب توسط فردی کلکسیونر به دانشگاه آکسفورد هدیه داده شد که هم اکنون در دو موزه بریتانیا و واتیکان نسخه اصلی این کتاب موجود می باشد.

شایع دزیده شدن رستاخیز مردگان توسط هیتلر!

گفته می شود آدولف هیتلر سیاستمدار آلمانی به دلیل علاقه زیادی که به متافیزیک و ماوای علم داشت تلاش های خیلی زیادی برای به دست آوردن این کتاب کرد و سر انجام توانست نسخه اصلی آن را تهیه کند.

خرید کتاب رستاخیز مردگان (نسخه PDF)

خرید کتاب رستاخیز مردگان

شما می توانید نسخه پی دی اف کتاب رستاخیز مردگان را از سایت ونوس لند خریداری کنید، توجه داشته باشید که سایت ما هیچگونه مسئولیتی را در این قبال بر عهده نمی گیرد زیرا این کتاب می تواند برای شما همانند یک چاقوی دولبه باشد، می توانید فقط طلسم های آن را بخوانید و ببینید اما دست به هیچ کاری نزنید، با اینکار با این طلسم های سیاه آشنا می شوید و دیگر هیچوقت به صورت اشتباه آن ها را انجام نمی دهید حتی اگر در کتابی دیگر یا پیج دیگر این موضوع را گفته باشند. بنابرین هدف شما از خرید این کتاب باید فقط آگاهی باشد.

قیمت: 30 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

مدت زمان تخفیف:

ساعت
دقیقه
ثانیه

قیمت جدید: فقط 9 هزار تومان

برای خرید و دانلود کتاب رستاخیز مردگان کافیست بر روی دکمه سبز رنگ بالا کلیک کنید.

تضمین کیفیت کتاب: در صورتی که پس از خرید توانستید نسخه ای کامل تر از نسخه ای که می خرید پیدا کنید، به ما اطلاع دهید تا 10 برابر مبلغ خود را پس بگیرید!

با خرید کتاب رستاخیز مردگان چه چیزی دریافت می کنید؟

برای اینکه این موضوع کاملا برایتان شفاف شود خیلی واضح به شما می گوییم که با خرید این محصول چه کتاب هایی با چه تعداد صفحه و چه زبانی دریافت خواهید کرد و مطمئن باشید کامل ترین مرجع برای خرید نسخه کامل رستاخیز مردگان همین صفحه است.

  • فایل 1: 20 صفحه از بخش علمی کتاب به صورت انگلیسی (0.2 مگابایت)
  • فایل 2: شامل 30 صفحه از بخش عملی و محتوایی کتاب به صورت فارسی (2.1 مگابایت)
  • فایل 3: شامل 254 صفحه از نسخه اصلی کتاب رستاخیز مردگان (41 مگابایت)
  • فایل 4: شامل 100 صفحه فارسی از کتاب رستاخیز مردگان و اسرار مخفی آن (2.8 مگابایت)
  • فایل 5: شامل 147 صفحه از نسخه انگلیسی کتاب رستاخیز مردگان (2.5 مگابایت)
  • در کل: حدودا شامل 551 صفحه به حجم 48 مگابایت

ویدیو کتاب رستاخیز مردگان

در این ویدیو به صورت تصادفی 8 عکس کتاب رستاخیز مردگان یا همان کتاب نکرونومیکون را قرار داده ایم که می توانید آن را ببینید. ویدیو یک دقیقه می باشد و حجم نا چیزی دارد.

+ 0 هزار
بازدید این صفحه
0 نفر
محصول را خریدند
0 درصد
رضایت از خرید
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت ها
محمد جواد
محمد جواد
در ونوس لند

یکی از باحال ترین کتاب هایی بود که خوندم، دمتون گرم

مهتاب
مهتاب
در ونوس لند

من که جرعت نمی کنم بخونم 😅

Masih
Masih
در ونوس لند
پاسخ  مهتاب

چون می‌ترسی از مرگ

محمد
محمد
در ونوس لند
پاسخ  مهتاب

جرات نمیخواد
چشماتو ببند و بخون چیزی نمیشه

ashkan
ashkan
در ونوس لند

خوب بود ممنون

سروش
سروش
در ونوس لند

آیا نسخه کامل فارسی دارد

bahar
bahar
در ونوس لند

عکس هم داخلش هست؟