تماس با ما

تماس با ما

در صفحه تماس با ما سایت ونوس بوک می توانید اطلاعات لازم برای در تماس بودن با پشتیبان های سایت را مشاهده کنید. لطفا قبل از پیام دادن، صحفه قوانین و مقررات سایت را بخوانید. در این قسمت برخی از سوالات شما را نیز پاسخ خواهیم داد.

لینک دانلود را دریافت نکردم، چکار کنم؟

اگر بر روی دکمه تکمیل خرید کلیک نکرده باشید، درواقع خرید شما کامل نشده، مبلغی که از حساب شما کم شده به صورت خودکار بین 2 تا 72 ساعت به حساب شما بازگشت داهد خواهد شد. بنابرین اگر بر روی دکمه تکمیل خرید کلیک نکردید، نگران این موضوع نباشید زیرا خرید شما تایید نشده.

لینک دانلود کار نمی کند، چکار کنم؟

سرور های لینک دانلود سایت ما سالم هستند، برای اینکار فقط کافیست وی پــی ان خود را خاموش کنید تا بتوانید از سرور دانلود کنید. در صورتی که نتوانستید، با اینترنت دیگر اقدام با دانلود کنید (ّبرای مثال اگر با وای فای تست می کنید اما نشد، این دفعه با اینترنت بسته همراه اول یا ایرانسل تست کنید).

فایل ها فرمت .zip دارند، چطور استفاده کنم؟

کافیست که آخرین نسخه نرم افزار وینرار را برای سیستم عامل خود دانلود کنید. اگر با گوشی اندروید هستید، کافیست در گوگل سرچ کنید دانلود وینرار برای اندروید، اگر با ویندوز هستید، کافیست در گوگل سرچ کنید دانلود وینرار برای ویندوز. و حتما توجه داشته باشید که آخرین نسخه را نصب کنید. اگر مشکل شما باز هم برطرف نشد در گوگل سرچ کنید آموزش رپیر کردن فایل وینرار.

با فرم ساده بالا می توانید با ما در ارتباط باشید، مشخصات و پیام خود را بنویسید، سپس بر روی دکمه ارسال کلیک کنید، جواب پیام شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد.